Centrum Udostępniania Dokumentów
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
        Oferta dla administracji Strona główna CUD Platforma informatyczna udostępniania Danych (wymagane userid/hasło)
 
© 2011 CUD Co Ltd.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

bezpieczny dysk w chmurze

Oferta podstawowa obejmuje:

 • Przestrzeń dyskową na Państwa dane i programy.

 • Bezpieczny dostęp do Państwa danych i aplikacji z komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona i innych tego typu urządzeń z biura, domu, czy innych lokalizacji (wymagany jest jedynie dostep do internetu).

 • Obsługę dostępu zabezpieczoną poprzez szyfrowaną transmisję, niedostępną dla osób trzecich, dedykowaną dla każdego upoważnionego użytkownika oddzielnie


Zaletą naszego rozwiązania jest to, że oferowana przez nas przestrzeń dyskowa zachowuje się jak kolejny dysk w Państwa komputerzeGwarantujemy wysokie poziom bezpieczeństwa Państwa danych:


 1. Dostęp odbywa się poprzez zestawiane szyfrowanego kanału transmisyjnego dla każdego uprawnionego użytkowanika.

 2. Komunikacja - za pośrednictwem adresów prywatnych niewidocznych z sieci publicznej internet.

 3. Serwery z danymi nie są bezpośrednio połączone z internetem – i nie mogą zostać zaatakowane z internetu

 4. Transmisja jest zaszyfrowana, nawet gdyby ktoś ją podsłuchiwał, nagrywał nic mu to nie da nakłady na rozkodowanie transmisji są tak wysokie, że mogą sobie na to pozwolić tylko służby specjalne bardzo bogatych Państw, a i tak jest to trudne i kosztowne.

 5. Nawet gdyby ktoś w jakiś sposób wszedł w posiadanie obrazu Państwa dysku, to i tak nic z niego nie odczyta. Obraz dysku jest zaszyfrowany, a klucze deszyfrujące są tylko w Państwa posiadaniu. My ich nie przechowujemy i nie zapisujemy ani na naszych serwerach, ani na obrazie Państwa zaszyfrowanego dysku (w odróżnieniu od większości dostawców zaszyfrowanej pamięci).Dodatkowe korzyści:


 1. Usługa jest "odmiejscowiona" – bezpieczny dostęp do  danych jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie – wszędzie gdzie jest internet.

 2. Dane są zaszyfrowane, tylko Państwo dysponują kluczami szyfrującymi, po stronie naszych serwerów klucze nie są zapisywane

 1. Nie ponoszą Państwo również kosztów serwisu sprzętu ani części zamiennych.Gwarantujemy dostępność systemu 24 h na dobę (z około 2 minutową przerwą w nocy na wykonanie kopii obszaru danychDostępne płatne opcje :

 1. wykonywanie dodatkowych zapasowych kopii o określonej częstotliwości (codziennie, co tydzień co miesiąc). W przypadku zaszyfrowanych danych backup jest wykonywany jako kopia obrazu zaszyfrowanego dysku

  UWAGA - dane są zaszyfrowane - my nie widzimy poszczególnych danych - kopia (backup) dotyczy zawsze całego obrazu Państwa dysku. Kopia (backup) zaszyfrowanego dysku ma dane tak samo zaszyfrowane jak oryginał. 

  Nie odtworzymy z kopii pojedynczych zbiorów - to jest niemożliwe, odtworzony z kopii może być jedynie cały obraz dysku.

 2. dodatkowy obszar przestrzeni dyskowej